Sony rusza ze świąteczną promocją. Fajny zestaw dostępny w sklepie producenta

Sony rusza ze świąteczną promocją. Fajny zestaw dostępny w sklepie producenta

Sony od pewnego czasu śmiało pogrywa sobie z konkurencją na polu gratisów. Były już słuchawki, legendarna wyprzedaż z dołączaną do zestawu konsolą PlayStation 4 Slim oraz kilka innych ciekawych akcji. Ciekawi Was, co ciekawego Japończycy przygotowali na tegoroczny grudzień?


Wracamy do słuchawek, ale takich z wyższej półki

Zasady są proste. Jeśli kupicie Xperię w oficjalnym sklepie Sony Polska, dostaniecie słuchawki Sony WH-1000XM3 o rynkowej wartości zbliżonej do 1700 złotych. Żeby jednak nie było tak kolorowo, trzeba tu zauważyć, że zestaw jest odrobinę droższy aniżeli sama Xperia XZ3. Kosztuje on bowiem 3999 złotych, podczas gdy za sam telefon przyjdzie nam zapłacić 3399 PLN.

Prosta kalkulacja pokazuje jednak, że co bardziej obrotni internauci i tak mogą na takiej transakcji sporo ugrać. Słuchawki WH-1000XM3 posiadają m.in. zaawansowaną technologię QN1 HD, która ma na celu ograniczanie szumów zewnętrznych. Producent doposażył swój produkt w ustawienia Adaptive Sound Control oraz w funkcję osobistego optymalizowania dźwięku.

Dla zasady dopowiem tu tylko, że Xperia XZ3 zaskakuje topowym ekranem z rodziny OLED, najmocniejszym na dziś dzień Snapdragonem 845 oraz odświeżonym designem, dzięki któremu telefon prezentuje się jeszcze lepiej. Dobre wrażenie zostawia też po sobie aparat oraz głośniki stereofoniczne. Jeśli chcieliście kupić XZ3 i uzyskać „coś extra”, wydaje się, że obecna promocja może być Wam na rękę.

Regulamin oraz szczegóły akcji promocyjnej odnajdziecie tutaj.

źródło: informacja prasowa, opr. własne

zdjęcie główne: Sony