Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact przecenione z okazji mundialu

Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact przecenione z okazji mundialu

Nie tak dawno temu Sony pokazało swojego tegorocznego flagowca, do którego niewiele później dołączyła mniejsza, ale równie dobrze wyposażona, Xperia XZ2 Compact. Smartfon był już dostępny w kilku promocjach, jednak Japończycy idą za ciosem i oferują kolejne zniżki. Tym razem z okazji zbliżającego się mundialu.


Jedna z największych imprez sportowych tego roku zbliża się wielkimi krokami. Jeśli akurat szukacie dla siebie nowego smartfona i na Waszej liście znajduje się Sony Xperia XZ2 bądź XZ2 Compact, to świetnie trafiliście. W nowej akcji promocyjnej można zaoszczędzić 600 bądź 200 złotych, w zależności od tego, na które urządzenie się zdecydujecie.

Cała procedura jest prosta. Dokładne wskazówki można znaleźć na stronie MistrzowieSwiata.eu. Aby cieszyć się zwrotem środków na nasze konto, wystarczy trzymać się poniższych punktów:

  1. Od 21.05 do 31.07 2018 roku kupić Xperię XZ2 bądź XZ2 Compact w jednej ze wskazanych w regulaminie sieci sprzedaży,
  2. Włączyć smartfon z wielką radością 😉
  3. Zarejestrować się bądź zalogować w aplikacji Xperia Longue,
  4. W ciągu trzech dni na nasze konto przyjdzie kod rabatowy na kwotę 600 złotych (dla Xperii XZ2) lub 200 złotych (dla XZ2 Compact). Kod będzie nam niezbędny do wypełnienia formularza, który musimy odesłać do 12 sierpnia, dołączając nasz dowód zakupu urządzenia,
  5. Po weryfikacji i ustaleniu danych do przelewu, na Wasze konto wpłynie wzmiankowana już kwota 600 lub 200 złotych, zależnie od modelu Xperii jaki wybierzecie.

 

Trzeba przyznać, że jest to ciekawa promocja. Owszem, sposobność zakupu Xperii XZ2 z konsolą PS4 Slim była chyba nieco ciekawszą ofertą, jednak 600 złotych zwrotu kosztów, to dalej ciekawa sprawa, która wielu może jeszcze bardziej zainteresować tegorocznymi flagowcami od Sony, bez względu na to, czy żyjecie mundialem czy też jest on Wam szczerze obojętny.

źródło: informacja prasowa Sony, opracowanie własne