Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact wkraczają na sklepowe półki

Sony Xperia XZ2 i XZ2 Compact wkraczają na sklepowe półki

Dobiega końca jedna z najciekawszych przedsprzedaży, jaką można było obserwować w branży mobilnej. Przypomnijmy, że Japończycy do nowiutkiego flagowca dorzucali konsolę PlayStation 4 Slim. Co nie powinno nikogo dziwić, Sony Polska informuje o sukcesie takiej formuły sprzedażowej.


Xperia XZ2 i XZ2 Compact trafiają właśnie do ogólnopolskiej sprzedaży. Jeśli nie natknęliście się jeszcze na produkty od Sony w elektromarketach, to warto zajrzeć jeszcze raz. Są bowiem duże szanse na to, że nowe smartfony rodem z Japonii właśnie zawitały na sklepowe półki. Koniec oferty promocyjnej, to jednocześnie dobra chwila na podsumowanie minionych tygodni w wykonaniu Sony Mobile Polska.

 

Zamknęliśmy właśnie spektakularną akcję przedsprzedaży najnowszego flagowego smartfonu Sony – Xperii XZ2. Jej wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania organizatorów, trzykrotnie przekraczając efekty podobnej akcji ze smartfonem Xperia XZ Premium.

To świetny rezultat i znak, że rynek znakomicie przyjmuje łączone oferty produktów rodziny Sony, a jednocześnie wskazówka, że podobnych propozycji można się spodziewać również w przyszłości. Pomysł, by sprzedawać najbardziej rozrywkowy smartfon świata razem z konsolą PlayStation i trzema grami był strzałem w dziesiątkę – jeszcze nigdy nie było takiego zainteresowania ofertą i jeszcze nigdy rozrywka nie była tak bardzo na wyciągnięcie ręki i w równie atrakcyjnym zestawie.

pisał w informacji prasowej Jacek Prześluga.

Fot: Sony Polska (informacja prasowa)

Warto też przypomnieć w tym miejscu, że flagowa Xperia XZ2 trafia właśnie szerzej do ofert operatorskich. Już dziś smartfon można znaleźć w ofertach Plusa, Play i T-Mobile. Klienci Orange będą musieli poczekać jeszcze dosłownie kilka dni. Urządzenie ma trafić do oferty pomarańczowych 10 kwietnia.

Szczerze mówiąc, nie jestem zdziwiony bardzo udanym debiutem urządzeń od Sony. Japończycy zagrali va banque, rzucając na stół naprawdę mocne karty. Gratisy nie są wprawdzie niczym nowym i można je zgarnąć od wielu innych firm działających w branży mobilnej, ale żeby dawać konsolę? Nie dziwię się tym, którzy postanowili przystać na tę ofertę. Brawo, Sony!

źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

zdjęcie główne: własne