Czy to prawdopodobne zdjęcia Sony Xperii XZ3?


Sony ma swój specyficzny cykl wydawniczy, który jest jednym ze znaków rozpoznawczych marki. Ostatecznie, na palcach jednej dłoni można zliczyć firmy, które wypuszczają flagowe urządzenia co pół roku. A jako, że wrzesień coraz bliżej, to być może patrzymy właśnie na nową Xperię XZ3?


Pozwolę sobie rozpocząć sceptycznie. Moim subiektywnym zdaniem, zdjęcia które wyciekły za sprawą serwisu Sumahoinfo.com mogą, ale bynajmniej nie muszą przedstawiać urządzenia, które – najpewniej już podczas targów IFA w Berlinie – zobaczy cała branża GSM. Nie jestem przekonany, czy Japończycy odważyliby się na tak specyficzne rozlokowanie kamer głównych i skanera. Zresztą, zobaczcie sami.

O ile trudno zarzucić coś frontowej tafli, o tyle tak nisko ulokowany skaner – na moje oko, niżej, aniżeli w Xperii XZ2 – to zagrywka, na którą Sony raczej by sobie nie pozwoliło. O formacie wyświetlacza raczej trudno dyskutować, bowiem firma z Japonii sprawia wrażenie, jakby format 18:9 był dla niej wręcz stworzony, także zmiany, jakiekolwiek by nie były, raczej dotyczą tylnej ściany smartfona.

Nie będziecie zdziwieni, jeśli napiszę tutaj, że specyfikacja techniczna, to nadal zagadka, prawda? Owszem, pojawiło się już kilka plotek, jednak wydaje się, że połowa czerwca to zbyt wczesna chwila, aby rozmawiać o pewnej, bliskiej potwierdzenia przez Sony specyfikacji technicznej i designie. Sympatykom Sony wypada zalecić uzbrojenie się w cierpliwość. Ostatecznie, wrzesień i targi IFA coraz bliżej 😉

źródło: Sumahoinfo.com przez XperiaBlog.net