Świetna sprawa. Samsung Galaxy S10 może pojawić się w czerwonej wersji kolorystycznej

Świetna sprawa. Samsung Galaxy S10 może pojawić się w czerwonej wersji kolorystycznej

Czerwone smartfony nie są zbyt często spotykane na rynku, jednak mają one jeden wspólny mianownik. Zwykle są eleganckie oraz przyciągają uwagę osób postronnych. Samsung najwyraźniej świetnie zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zamierza wykroić mały kawałek tego specyficznego rynku dla siebie.


Telefon mógłby wpasować się w gusta  Chińczyków

Urządzenie zostało zauważone w Chinach. Warto zauważyć, że kolor czerwony jest w Państwie Środka ważny, bowiem symbolizuje on szczęście i radość. Co ważne, ów kolor nabiera nieco bardziej symbolicznego znaczenia podczas świętowania chińskiego nowego roku. A tak się ciekawie złożyło, że świętowanie Roku Świni będzie trwać właśnie wtedy, gdy produkt od Samsunga zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Telefon figuruje pod nazwą Cinnabar Red. Na ten moment jest to plotka, która nie znalazła jeszcze potwierdzenia w dokumentach Samsunga. Tym samym, nie wiemy czy urządzenie pojawi się tylko na wybranych rynkach, na przykład w Chinach, czy też smartfon w tej wersji kolorystycznej będzie dystrybuowany globalnie. Może też się okazać, że urządzenie w czerwonej wersji kolorystycznej dołączy do portfolio firmy dopiero po jakimś czasie.

Fot: Mobilecryptotech

Rodzina Galaxy S10 ma oferować sporo wariantów kolorystycznych. Na tym tle szczególnie mocno wyróżnia się Galaxy S10e, jednak producent zamierza wprowadzić kilka ciekawych rozwiązań kolorystycznych także dla pozostałych Galaktyk. Przypomnijmy pokrótce, że Samsung Galaxy S10 i S10+ będą debiutować w czarnej, zielonej oraz białej wersji kolorystycznej. Spodziewamy się też limitowanej edycji, która wykorzystuje obudowę ceramiczną.

źródło: mobilecryptotech przez gsmarena