To musiało się stać. Wyciekają wizualizacje Samsunga Galaxy Note 10!

To musiało się stać. Wyciekają wizualizacje Samsunga Galaxy Note 10!

Samsung Galaxy Note 10 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości na rynku. O urządzeniu wiemy już całkiem sporo, jednak do tej pory producentowi udawało się zachować w tajemnicy końcowy design urządzenia. Niestety, nic nie trwa wiecznie. I tak oto, możemy zaprezentować Wam pełne szczegółów wizualizacje dziesiątego Notatnika.


Ekran z dziurką, aparaty w pionie

Uważni czytelnicy i obserwatorzy branży raczej nie będą zszokowani poniższymi grafikami. Od pewnego czasu wiedzieliśmy o urządzeniu całkiem sporo. Można więc potraktować te wizualizacje jako potwierdzenie tych wszystkich danych, które przewijały się przez sieć na przestrzeni ostatnich tygodni. Warto też w tym miejscu docenić leaksterów, bowiem właśnie okazało się, że ich źródła były zgodne ze stanem faktycznym. Pokazuje to dość jednoznacznie, że branża jest pełna osób, którym – w ujęciu plotek – można ufać.

Fot za: WinFuture

Szokuje nie tylko ulokowany w pionie aparat. O wiele ciekawiej zapowiada się zagięty ekran z centralnie ulokowaną dziurką na kamerę selfie. Samsung robi co może aby uniknąć wdrożenia notcha, jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, jakby droga, jaką wybrała sobie firma była bardzo skomplikowana. Dziwi mnie też to, że producent nie zdecydował się na uszanowanie tradycji Note’ów i nie wyniósł frontowej kamery nad wyświetlacz. Cóż, znak czasów.

Zobacz także: Możliwa specyfikacja Samsunga Galaxy Note 10

Kończąc, warto nadmienić, że w tym roku zobaczymy dwa Notatniki. Zwykłego Note’a 10 oraz lepiej uzbrojoną wersję z dopiskiem „Plus” w nazwie. Spodziewamy się też dedykowanych wersji urządzenia, które będą obsługiwały łączność 5G. Warto zauważyć też, że Note 10 Plus najpewniej zaoferuje czujnik 3D ToF, który pozwoli wykonywać jeszcze lepszej jakości zdjęcia. Urządzenia oficjalnie zadebiutują już niebawem, 7 sierpnia.

źródło: WinFuture

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 9, fot: własne