Wszystko jasne. Wielki przeciek rozwiewa tajemnice wokół Samsunga Galaxy S10

Wszystko jasne. Wielki przeciek rozwiewa tajemnice wokół Samsunga Galaxy S10

Czasem zdarzają się takie dni, kiedy pojawia się wielka informacja, która dosłownie w lot obiega cały rynek. Bez wątpienia takim gorącym wydarzeniem ostatnich parunastu godzin był wyciek w zasadzie całościowej specyfikacji technicznej smartfonów z rodziny Galaxy S10.


Skupmy się na aparatach

Informacja ujrzała światło dzienne za sprawą serwisu GsmarenaDowiadujemy się wielu ważnych danych, które jednak w zdecydowanej większości pokrywały się z wcześniejszymi plotkami. Poniżej załączę Wam informacje o specyfikacji technicznej w oparciu o dane serwisu źródłowegożebyście mogli dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną. W tym akapicie skupimy się jednak na aparatach, bowiem to właśnie one zdają się rozpalać wyobraźnię wielu osób.

Samsung Galaxy S10E – aparat główny:

  • 12 Mpix (f/1.5), kąt 77 stopni, mechaniczna zmienna przesłona, technologia Dual Pixel, OIS (optyczna stabilizacja obrazu),
  • 16 Mpix (f/2.2), szeroki kąt, wynoszący 123 stopnie.

Samsung Galaxy S10E, Samsung Galaxy S10 – kamerka selfie:

  • 10-Mpix, f/1.9, Dual Pixel, AF, zdjęcia w technologii UHD Selfie.

Pozostałe dwa flagowce, czyli Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ zaoferują dodatkowo trzeci moduł aparatu głównego: 12 Mpix, f/2.4 z OIS oraz podwójnym zoomem optycznym. Tym samym, producent z Korei Południowej postanowił wyróżnić dwie wersje flagowca, instalując w nich wyraźnie lepsze moduły foto. Warto zauważyć, że z całej trójki tylko Samsung Galaxy S10+ dostanie podwójny moduł do zdjęć selfie: 10 Mpix (f/1.9) + 8 Mpix (f/2.2).