Wycieka cena Vivo NEX S. Jest taniej, niż się spodziewałem

Wycieka cena Vivo NEX S. Jest taniej, niż się spodziewałem

Rodzina urządzeń NEX, firmowana przez Vivo powoli zmierza na kilka wybranych przez producenta rynków. Mimo, że na razie nie ma pośród nich Europy, warto śledzić kolejne plotki, bowiem te pośrednio sugerują nam, ile urządzenie może kosztować gdy (jeśli?) już trafi na Stary Kontynent.


Źródłem informacji jest niezawodny MySmartPricektóry odnalazł dane związane z wyceną na stronach Amazona. W Indiach za smartfona trzeba będzie zapłacić 48990 INR, co przekuwa się na kwotę rzędu 716 dolarów amerykańskich. Szybkie sprawdzenie kursów walut powie Wam, że jest to kwota rzędu 2660 złotych. W tej cenie dostaniemy wersję ze 128 GB pamięci wbudowanej. Nadal nie wyciekła wycena Vivo NEX S z 256 GB dedykowanej na pliki użytkownika.

Urządzenie ma zadebiutować w przedsprzedaży już 19 lipca. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że wyłączność na jego sprzedaż na terenie Indii będzie posiadał Amazon. Przedsprzedaż rozpocznie się o godzinie 13:00 czasu indyjskiego.

Czy warto czekać?

Wydaje się, że warto zakończyć ten wpis odniesieniem do kilku rywali, z którymi Vivo przyjdzie rywalizować. Zwraca uwagę cena niższa od tej, jaką trzeba zapłacić za Oppo Find X, jednak należy też podkreślić, że w nieco niższych kwotach możemy bez problemu nabyć Xiaomi Mi 8 czy OnePlus’a 6. Wprawdzie żadne z tych urządzeń nie jest tak „prawdziwie bezramkowe” jak NEX S, jednak oferują one szereg świetnych parametrów technicznych. Walka o nasze portfele zapowiada się zatem bardzo interesująco.

źródło: MySmartPrice

na zdjęciu głównym: Vivo NEX (fot: ze strony producenta)