Wycieka specyfikacja Nokii 6.2

Wycieka specyfikacja Nokii 6.2

Nowy rok, to nowy cykl wydawniczy smartfonów. Nie inaczej sprawy mają się u Nokii, która po latach zawieruchy powoli wraca do gry o najwyższe cele. Czy Nokia 6.2 pomoże producentowi w osiągnięciu dobrych wyników sprzedażowych?


Kolejny smartfon z dziurką w ekranie?

Nokia 6.1 była konstrukcją całkiem udaną, cieszącą się wieloma przychylnymi opiniami internautów. Wypadałoby więc, aby następca nie tylko powtórzył jej sukces, ale dorzucił też coś extra od siebie. Jeśli potwierdzą się informacje leakstera, który ukrywa się pod nickiem @Nokia_Leaks na Twitterze, to zapowiada się nam całkiem ciekawa konstrukcja. Ot, mocny średniak, który może zainteresować wiele osób.

Zgodnie z tweetem serwisu źródłowego, Nokia 6.2 ma zaoferować następujące parametry techniczne:

  • Ekran: 6,2 cala z dziurką,
  • Procesor: Snapdragon 632,
  • Pamięć RAM: 4/6 GB,
  • Aparat główny: podwójny moduł z optyką Zeiss.

Jak widać, wiele cech urządzenia nie zdążyło jeszcze wyciec. Co ważne, wiemy też, że producent zamierza wypuścić urządzenie na rynek na przełomie stycznia i lutego. Warto też przypomnieć, że smartfon ma debiutować w Chinach. Nie wiemy, po jakim czasie HMD Global zdecyduje się na podbój Starego Kontynentu. Nie wyciekła także cena smartfona, choć patrząc na zbliżającą się wielkimi krokami datę premiery, ta informacja także powinna ujrzeć światło dzienne już niebawem.

źródło: @Nokia_Leaks na Twitterze

na zdjęciu głównym: Nokia 8 (fot: producenta)