Wycieka wygląd i specyfikacja techniczna Samsunga Galaxy A50

Wycieka wygląd i specyfikacja techniczna Samsunga Galaxy A50

Samsung Galaxy A50 ma być najlepszym urządzeniem producenta z odświeżonej linii „A”. Firma kusi nie tylko sensownymi podzespołami, ale i bardzo przyjaznym dla oka, nowoczesnym wyglądem. Czy takie urządzenie może odnieść rynkowy sukces?


Świetnie rokuje ekran oraz potrójny aparat główny

Jeśli informacje, które pojawiły się w serwisie PriceKart okażą się zgodne z prawdą, to Galaxy A50 może przypaść do gustu naprawdę wielu osobom. Producent już dawno temu opanował sztukę tworzenia smartfonów ładnych. Co ważne, nie jest to już domena flagowców, ale raczej trend, który możemy obserwować zarówno w półce niższej jak i średniej. I na tym tle A-pięćdziesiątka również nie powinna zawieść oczekiwań wielu osób. Zresztą, zobaczcie:

Samsung Galaxy A50, fot za: PriceKart.com

Mamy ładną „łezkę”, niemal bezramkowy ekran oraz moduł USB-C i potrójny aparat główny. Czego chcieć więcej w średniaku, prawda? 😉 Cóż, dla tych, którzy chcieliby czegoś więcej już pędzę z dalszymi informacjami o prawdopodobnej specyfikacji technicznej. Ekran ma być wykonany w technologii Super AMOLED, oferować przekątną 6,4 cala i pracować w rozdzielczośći Full HD+. Mamy pewną rozbieżność w informacjach związanych z akumulatorem. Ten ma posiadać pojemność wyniszącą 3900 mAh lub 4000 mAh. W tym ujęciu czekamy na dalsze informacje związane z urządzeniem.

Kończąc, wypadałoby szerzej omówić potrójny moduł aparatu głównego. Mówi się o zastosowaniu przez Samsunga 25-Mpix modułu głównego (f/1.7), 8 Mpix jako aparatu pomocniczego (f/2.4) oraz 5-Mpix aparatu do głębi (f/2.2). Co nie powinno Was zaskoczyć, urządzenie będzie pracować na Androidzie Pie zmodyfikowanym o autorską nakładkę Samsunga, One UI. Całość napędzać będzie Exynos 9610 w asyście 4 lub 6 GB pamięci RAM. Cena smartfona pozostaje nieznana.

źródło: PriceKart.com

na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy J3 2017, fot: własne