Wycieka zdjęcie Xiaomi Mi MIX 3 – zapowiada się elegancko i schludnie

Wycieka zdjęcie Xiaomi Mi MIX 3 – zapowiada się elegancko i schludnie

Linia Xiaomi Mi MIX w pewnym sensie zdefiniowała urządzenia bezramkowe. Pierwszy MIX szokował nowościami, drugi był opcją pod wieloma względami nieco bardziej stonowaną, a trzeci Mi MIX może okazać się być najładniejszym z portfolio Xiaomi. Zresztą, zobaczcie sami:


Z poniższego zdjęcia można wywnioskować, że Xiaomi znowu postanowiło zdefiniować bryłę urządzenia na nowo. Znika charakterystyczna „bródka” pod ekranem, efektem czego w nasze dłonie najpewniej trafi smartfon, który bez chwili zawahania będzie można określić mianem bezramkowego. Nasuwa się tylko pytanie, jak producent rozwiąże kwestię frontowej kamerki? Czyżby notch?

Fot: 91Mobiles.com

Wydaje się to dziwne, może nawet do pewnego stopnia przewrotne, ale zdjęcie nie sugeruje takiego rozwiązania. Być może Xiaomi ukryło oczko aparatu w innym fragmencie frontowej tafli, a może… z niego zrezygnowało? Znając historię linii MI MIX, nie byłbym zbyt mocno zdziwiony, gdyby firma z Chin zdecydowała się na tak nieszablonową zagrywkę.

Warto zwrócić też uwagę na rzekomą datę premiery urządzenia. Według kilku serwisów branżowych, Xiaomi Mi MIX 3 ma zadebiutować już we wrześniu. Należy się więc spodziewać kolejnych przecieków, które rozwieją takie zagwozdki, jak specyfikacja techniczna czy wspomniana już wyżej, lokalizacja frontowego oczka aparatu. Bez dwóch zdań, jest na co czekać.

źródło: 91Mobiles.com

na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi MIX 2