Wyciekają grafiki i częściowa specyfikacja Motoroli Moto G7

Wyciekają grafiki i częściowa specyfikacja Motoroli Moto G7

Motorola, to jedna z tych firm, która potrafi stworzyć niemal idealnego rynkowego średniaka – zarówno pod kątem jego designu, ceny, jak i specyfikacji technicznej. Po niedawnej premierze Moto G6 można było sądzić, że następca raczej przez długi czas nie ujrzy światła dziennego. A tu proszę, wycieka sporo ważnej wiedzy o Moto G7.


Motorola Moto G7 – prawdopodobna specyfikacja techniczna

  • Procesor: Snapdragon 630,
  • Pamięć RAM: 6 GB,
  • Aparat główny: 12 Mpix + 5 Mpix,
  • Kamerka selfie: 8 Mpix,
  • Bateria: 3200 mAh,
  • Tworzywo: szkło.

Zaskakuje zwłaszcza ekran

Motorola coraz to śmielej eksperymentuje z notch’em czyli charakterystyczną wcinką w wyświetlaczu. Producent najwyraźniej chce zagospodarować tę niszę na swoje potrzeby i trzeba mu oddać, że z każdym kolejnym smartfonem, ta wizja zaczyna wyglądać coraz to bardziej kusząco. Moto G7 oferuje w zasadzie minimalne wcięcie, gdzie odnajdziemy tylko 8-megapikselową kamerę do zdjęć selfieNie ma tu mowy o zbędnym marnowaniu przestrzeni i upodabnianiu smartfona do innych, już obecnych na rynku konstrukcji.

Rzekoma Motorola Moto G7 / fot za: gizchina.com
Rzekoma Motorola Moto G7 / fot za: gizchina.com

W chwili obecnej nie wiemy, kiedy nowa Motka zadebiutuje w Europie. Wydaje się jednak, że skoro producent już posiada urządzenia, które trafiło do zamkniętego grona testerów, to nie powinniśmy czekać zbyt długo. Jeśli tylko firma nie przesadzi z wyceną, spodziewałbym się, że Moto G7 może cieszyć się całkiem dużą popularnością nie tylko w Polsce.

źródło: gizchina

na zdjęciu głównym: Motorola Moto Z3 Play