Wycieka wideo z telefonem gamingowym od Xiaomi. Poznajcie Czarnego Rekina

Wycieka wideo z telefonem gamingowym od Xiaomi. Poznajcie Czarnego Rekina

Po kilku latach wraca moda na tworzenie smartfonów gamingowych. Trend rozpoczął Razer Phone, a Xiaomi chce uszczknąć z tego tortu dla siebie jak największy kawałek. Narzędziem, które ma pomóc Chińczykom w osiągnięciu tego celu jest smartfon o chwytliwej nazwie Black Shark.


Czarny Rekin – co naturalnie wynika z nacechowania smartfona na gry – będzie oferował bardzo mocną specyfikację techniczną. Snapdragon 845, 8 GB ramięci RAM, co najmniej 32 GB na nasze pliki i wkran w formacie 18:9, który pracuje w rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, to dopiero przysłowiowy wierzchołek góry lodowej. Dużą uwagę zwraca design, który można określić jako „idący pod prąd”, zwłaszcza względem rynkowych trendów.

Trudno powiedzieć wiele więcej o jakości dźwięku, żywotności baterii czy aparatach, które ma oferować Xiaomi Black Shark. Tak samo zresztą, nie znamy wyceny urządzenia ani nie wiemy zbyt wiele o jego dostępności. Xiaomi skutecznie wzbrania się też przed poinformowaniem swoich fanów o tym, czy nowe urządzenie będzie oficjalnie dostępne w globalnej dystrybucji, wliczając w to chłonny polski rynek.

To, co wiemy, w dużej mierze zawiera się na poniższym, trwającym trzy sekundy (wow!) materiale wideo. Zobaczcie, oceńcie, a my naturalnie poinformujemy Was o kolejnych losach Czarnego Rekina, gdy tylko te wyciekną do sieci.

źródło: gsmarena.com

na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi6