Xiaomi Mi 8 niemal na sto procent bez wejścia słuchawkowego audio

Xiaomi Mi 8 niemal na sto procent bez wejścia słuchawkowego audio

Już za kilkadziesiąt godzin oficjalnie poznamy Xiaomi Mi 8. Atmosfera wokół urządzenia cały czas spowija wiele tajemnic, jednak im bliżej do premiery, tym więcej danych przedostaje się na światło dzienne. Dziś na przykład wyciekło zdjęcie…pudełka w które pakowany będzie Mi 8.


Pudełko prawdę Ci powie

Opakowanie urządzenia, to ten element, który wiele osób bagatelizuje. Ostatecznie wyciągamy z niego smartfona, ładowarkę czy słuchawki, a samo opakowanie dość często idzie w zapomnienie i zaczyna obrastać kurzem. Tym czasem, opakowanie to wiele ważnych danych związanych ze specyfikacją w zasadzie wszystkich urządzeń, które można nabyć na rynku.

W tym konkretnym wypadku, zdjęcia opakowania potwierdzają nam szereg danych Mi-ósemki. Wiemy więc, że sercem konstrukcji będzie Snapdragon 845 w asyście 6 GB pamięci RAM. Mamy też dostać 64 GB pamięci na pliki użytkownika. Potwierdza się też informacja o podwójnym module GPS, co wydaje się być dość nietypową zagrywką ze strony Xiaomi. Dlaczego dwa moduły? Na to pytanie na ten moment trudno udzielić precyzyjnej odpowiedzi.

Ważna wiedza dotyczy matryc aparatu głównego. Wiemy, że główny moduł będzie posiadał rozdzielczość 20 Mpx. Niestety, parametr światła oraz inne elementy aparatu, to nadal niewiadoma. Ważnym elementem specyfikacji jest też port USB-C, który poza funkcją ładowania ma też pełnić rolę portu na nasze słuchawki. Słowem, wszyscy miłośnicy slotu 3,5 mm audio mogą już teraz szukać przejściówek bądź nowych słuchawek 😉

Smartfon został oznaczony wewnętrznym numerem M1803E1A. Naturalnie, wszystkie znaki na niebie i ziemi potwierdzają też zaimplementowanie skanera linii papilarnych w wyświetlacz, notch’a oraz technologię rozpoznawania naszej twarzy, jednak – na ten moment – cała ta wiedza nie została jeszcze odczytana z opakowań, w których Xiaomi Mi 8 trafi do klientów.

źródło: Slashleaks

 

na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi 6 (fot: producenta)