Xiaomi Mi MIX 2S – aktualizacja do Androida Pie już tuż tuż…

Xiaomi Mi MIX 2S – aktualizacja do Androida Pie już tuż tuż…

Xiaomi Mi MIX 2S, to nieco ulepszona wersja smartfona, który nie tak dawno temu na dobre zdefiniował urządzenia bezramkowe. Producent nie zapomina o najnowszym urządzeniu z tej linii i jest już w zasadzie na ostatniej prostej do wypuszczenia Androida Pie.


Android Pie dla Mi MIX 2S, czyli „gdzie i kiedy”

W chwili obecnej z Androida Pie mogą cieszyć się już chińscy konsumenci. Wiele jednak wskazuje na to, że wdrożenie aktualizacji dla kolejnych krajów jest już w zasadzie dopięte i producent zapewne nie każe swoim fanom czekać zbyt długo. Skupmy się zatem na nowościach, które przyniesie najnowsza wersja Androida Pie oraz MIUI.

Producent skupił się na zapewnieniu smartfonowi jeszcze lepszych osiągów. Xiaomi pracowało też nad ulepszeniem wielu funkcji Sztucznej Inteligencji, w tym akumulatora adaptacyjnego, dopasowywania jasności do warunków zewnętrznych czy nowym sugestiom. W zgodzie z przetaczającą się przez branżę modą, nie zabraknie też funkcji odpowiadających za monitorowanie czasu, jaki spędzamy przed ekranem.

fot: MIUI na Twitterze

Nowy Android Pie przyniesie też nieco bardziej subtelny, wyrafinowany interfens, który ma podobno lepiej wykorzystywać potencjał ogromnego wyświetlacza. Nie zabraknie też usprawnień dla działania efektu Bokeh oraz nowych schematów dźwiękowych. Wracając jeszcze na moment do Sztucznej Inteligencji, narzędzie ma też rozpoznawać nasze nawyki i – gdy tylko włączymy ulubioną aplikację – ta ma od razu otrzymywać najwyższy priorytet i najwięcej zasobów.

Wydaje się, że posiadacze Xiaomi Mi MIX 2S mają na co czekać. A ich czekanie najpewniej nie potrwa już długo.

źródło: gsmarena, MIUI na Twitterze

zdjęcie główne: Xiaomi Mi MIX 2 ; fot: producenta