Xiaomi Redmi7 wycieka na oficjalnych zdjęciach

Xiaomi Redmi7 wycieka na oficjalnych zdjęciach

Niedawno informowałem Was o dość ciekawym teście, jakiemu Redmi 7 został poddany pod kątem wytrzymałości. Dziś, w zaledwie parędziesiąt godzin po tej publikacji, Redmi 7 zaskakuje ponownie. Tym razem swoimi oficjalnymi materiałami prasowymi.


Wytrzymałość i elegancja?

O tym, że smartfon jest wytrzymały, już wiemy. Teraz przyszedł czas na kilka słów o wyglądzie konstrukcji. Wiele wskazuje na to, że producent postanowił zagrać na coraz powszechniejszą w branży nutę o nazwie „gradient”. Chodzi naturalnie o obudowę, która płynnie przechodzi między kolejnymi odcieniami barw. Jak nie patrzeć, tylna ściana konstrukcji wygląda świetnie.

Mimo, że o samym smartfonie wiemy coraz więcej, to jego cena oraz specyfikacja techniczna nadal pozostaje owiana tajemnicą. Co więcej, Xiaomi tak pilnie strzeże jego tajemnic, że nie jesteśmy nawet w stanie podać dokładnej daty premiery Redmi 7. Patrząc na powyższe materiały prasowe, aż chce się czekać na debiut produktu, bowiem ten wygląda po prostu świetnie.

Jeśli producent nie przesadzi z wyceną, a jednocześnie zachowa pewną rozsądną, atrakcyjną dla klientów specyfikację techniczną, nie będę zdziwiony, jeśli Xiaomi Redmi 7 okaże się być sporym hitem sprzedażowym. Oczywiście będziemy Was informować na bieżąco, gdy tylko dojdą do nas wiarygodne plotki o tym smartfonie.

źródło: Weibo

na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi A2 Lite, fot: producenta