Znów można zyskać do 2000 PLN przy zakupie Galaxy S9 i S9 Plus

Znów można zyskać do 2000 PLN przy zakupie Galaxy S9 i S9 Plus

Firma z Korei Południowej rusza z kolejną promocją na swoje flagowe urządzenia. Twarzą kampanii – co nie powinno dziwić, gdy spojrzymy na kalendarz – jest trener kadry, Adam Nawałka. Co trzeba zrobić, aby cieszyć się z zaoszczędzonych złotówek?


Co ważne, oferta obejmuje wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych Samsunga w Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani, szybko powinniście wejść na stronę odkup.samsung.plNastępnie zostaniecie poproszeni podanie nazwy Waszego starego smartfona, żeby firma, która realizuje procedurę odkupu, mogła dla Was wstępnie wycenić Wasze obecne urządzenie. To będzie Wasza główna kwota, jaką zyskacie, jednak – na szczęście – nie jedyna.

Fot: Samsung

Już po przejściu całej procedury, pamiętajcie o wejściu do aplikacji Samsung Members, bo właśnie tam czeka na Was specjalny kod rabatowy, który podniesie kwotę o kolejne 400 złotych. Jak pisze w komunikacie prasowym Samsung: „(…)niezależnie od stanu starego urządzenia(…)”.

Promocja rozpoczęła się 14 maja i trwa do 15 lipca. Ze szczegółowym regulaminem akcji możecie zapoznać się tutaj. Wydaje się, że jeśli na poważnie myślicie o zakupie jednej z dwóch flagowych Galaktyk, to ta promocja powinna Was całkiem mocno zainteresować. Jak nie patrzeć, można sporo zaoszczędzić i cieszyć się świetnym, tegorocznym flagowcem.

źródło: informacja prasowa

zdjęcie główne: producenta