Wszystko jasne. Wielki przeciek rozwiewa tajemnice wokół Samsunga Galaxy S10


Czasem zdarzają się takie dni, kiedy pojawia się wielka informacja, która dosłownie w lot obiega cały rynek. Bez wątpienia takim gorącym wydarzeniem ostatnich parunastu godzin był wyciek w zasadzie całościowej specyfikacji technicznej smartfonów z rodziny Galaxy S10.


Skupmy się na aparatach

Informacja ujrzała światło dzienne za sprawą serwisu GsmarenaDowiadujemy się wielu ważnych danych, które jednak w zdecydowanej większości pokrywały się z wcześniejszymi plotkami. Poniżej załączę Wam informacje o specyfikacji technicznej w oparciu o dane serwisu źródłowegożebyście mogli dokładnie zapoznać się ze specyfikacją techniczną. W tym akapicie skupimy się jednak na aparatach, bowiem to właśnie one zdają się rozpalać wyobraźnię wielu osób.

Samsung Galaxy S10E – aparat główny:

  • 12 Mpix (f/1.5), kąt 77 stopni, mechaniczna zmienna przesłona, technologia Dual Pixel, OIS (optyczna stabilizacja obrazu),
  • 16 Mpix (f/2.2), szeroki kąt, wynoszący 123 stopnie.

Samsung Galaxy S10E, Samsung Galaxy S10 – kamerka selfie:

  • 10-Mpix, f/1.9, Dual Pixel, AF, zdjęcia w technologii UHD Selfie.

Pozostałe dwa flagowce, czyli Samsung Galaxy S10 i Galaxy S10+ zaoferują dodatkowo trzeci moduł aparatu głównego: 12 Mpix, f/2.4 z OIS oraz podwójnym zoomem optycznym. Tym samym, producent z Korei Południowej postanowił wyróżnić dwie wersje flagowca, instalując w nich wyraźnie lepsze moduły foto. Warto zauważyć, że z całej trójki tylko Samsung Galaxy S10+ dostanie podwójny moduł do zdjęć selfie: 10 Mpix (f/1.9) + 8 Mpix (f/2.2).