Motorola One Pro z czterema aparatami? Podobno już wkrótce

Motorola One Pro z czterema aparatami? Podobno już wkrótce

Motorola rozwija nową linię urządzeń. Jej reprezentantami są choćby Motorola One czy One Vision. Co ważne, producent zamierza przygotować też smartfon, który powinien przypaść do gustu fanom fotografii mobilnej. Wiele wskazuje na to, że tym urządzeniem będzie Motorola One Pro.


Poczwórny aparat główny

Nie sposób nie rozpocząć od aparatu, bowiem to właśnie on będzie największym wyróżnikiem Motoroli One Pro. Niestety, ale na ten moment wciąż nie znamy jego specyfikacji technicznej. Możemy domniemywać, że pośród sensorów nie zabranie szerokiego kąta, teleobiektywu czy czujnika 3D ToF. Jeśli jednak zapytacie mnie o specyfikację techniczną, to muszę napisać wprost – na ten moment, nie wiadomo, jak będzie ona wyglądała.

Zobacz też: TOP 5 ciekawych smartfonów od Motroroli

Z rzeczy, które zdają się być całkiem prawdopodobne lub niemal pewne, na pierwszym miejscu wskazałbym na wersje kolorystyczne urządzenia. Motorola One Pro będzie dostępna w co najmniej trzech wersjach kolorystycznych. Pośród nich znajdzie się czerń, brąz oraz fiolet. Wiedza ta wynika z grafik, jakie zdążyły już wyciec, a które odnajdziecie poniżej. Kolejną innowacją jest zintegrowany z wyświetlaczem skaner linii papilarnych. W świecie Motoroli to spora nowość.

Fot za: CashCaro

Serwis źródłowy sugeruje, że ekran będzie miał przekątną 6,2 cala. Nie podano oficjalnie jego formatu ani rozdzielczości, jednak byłbym zdziwiony, gdyby wyświetlacz nie był wykonany w formacie 21:9 lub 19:9 i nie pracował w rozdzielczości Full HD+. Motorola słynie z tego, że standaryzuje swoje urządzenia z Android One, dlatego też można założyć, że One Pro nie będzie na tym polu zbyt mocno odbiegać od innych urządzeń producenta. Cena oraz data premiery to wciąż zagadka. Jednak jeśli wyciekają już rendery, to raczej nie będziemy czekać zbyt długo.

źródło: AndroidHeadlines, Cashcaro