Nowy iPhone XR zaoferuje więcej wersji kolorystycznych

Nowy iPhone XR zaoferuje więcej wersji kolorystycznych

Apple sprawia wrażenie jakby ciągle szukało złotego środka na „budżetowego” iPhone’a XR. Wkrótce producent ma zaprezentować drugą odsłonę tego urządzenia i – zgodnie z najnowszymi plotkami – spróbuje zawalczyć o nasze serca m.in. nowymi wersjami kolorystycznymi obudów.


Wypadają dwa „stare” kolory. Spróbują zastąpić je zieleń i lawenda

Raport autorstwa niezawodnego Mac Otakara sugeruje, że iPhone 11R – bo tak ma nazywać się urządzenie – zaskoczy nas kilkoma nowościami. Na pierwszy plan zdaje się wysuwać charakterystyczna „wyspa”, jaką firma chce wdrożyć na pleckach, a na której spodziewamy się zastać podwójny aparat główny. To jednak nie koniec zmian. Firma najprawdopodobniej spróbuje zagrać na sentymencie wszystkich tych, dla których intensywny kolor obudowy odgrywa spore znaczenie.

Zobacz też: TOP 5 ciekawych smartfonów z głośnikami stereo

Wzmiankowana wcześniej zieleń i lawenda powinna zastąpić koral oraz błękit. Pozostałe opcje pozostaną takie same. Jeśli ta informacja okaże się być prawdziwa, iPhone’a 11R będzie można nabyć w następujących odsłonach:

  • PRODUCT RED,
  • białym,
  • czarnym,
  • żółtym.

Pewnego rodzaju ciekawostką, która jakoś tak przechodzi w branży bez większego echa ma być funkcja ładowania zwrotnego. Słowem, z wykorzystaniem nowych iPhone’ów będzie można naładować inne sprzęty, na przykład zegarek Apple Watch. W związku z dodaniem tej funkcji spekuluje się, że pojemność akumulatora może wzrosnąć do 3089 mAh. Przypomnijmy tu dla porządku, że iPhone XR posiada ogniwo o pojemności 2942 mAh. Sercem konstrukcji będzie procesor Apple A13, który wyprodukuje dla Apple TSMC. Nie liczcie na wsparcie dla 5G. Ta technologia ma pojawić się w urządzeniach firmy dopiero w 2020 roku.

źródło: Phonearena

zdjęcie główne z: Pixabay