Samsung Galaxy A6 i A6+ w ciekawej promocji. Można trochę zaoszczędzić

Samsung Galaxy A6 i A6+ w ciekawej promocji. Można trochę zaoszczędzić

Rodzina Galaxy A6, to nowe smartfony w portfolio firmy z Korei Południowej. Producent najwyraźniej zamierza podkręcić atmosferę wokół urządzeń, bowiem właśnie ruszyła całkiem ciekawa akcja promocyjna. Czy warto myśleć o A6 i A6+?


Rodzina urządzeń Samsung Galaxy A6 i A6+:

Nowe smartfony w portfolio Samsunga mogą wielu z Was przypaść do gustu. Producent już dawno temu opanował trudną sztukę tworzenia urządzeń eleganckich i stylowych, a jednocześnie takich, które nie wydrenują Waszego portfela do ostatniego grosza. Galaxy A6 i A6+ wpisują się w ten trend.

Oba urządzenia posiadają bezramkowy wyświetlacz Infinity Super AMOLED, w zależności od wersji, 5,6 lub 6-calowy. W A6-tce dostajemy też 16-megapikselowy aparat główny ze światłem F/1,7. Co warto zaakcentować, urządzenia wspierają też funkcję uwierzytelniania użytkownika przy pomocy twarzy, jednak osoby, które niezbyt ufają tej technologii, dostają naturalnie skaner linii papilarnych.

W polskiej dystrybucji można nabyć urządzenie z 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB na Wasze pliki, wraz z możliwością rozbudowy przez slot SD. Na wyposażeniu nie zabrakło także modułu NFC, dzięki czemu powinniście bez problemów móc dokonywać przykładowo transakcji zbliżeniowych z wykorzystaniem urządzenia. Warto tu również dopowiedzieć, że Galaxy A6+ posiada podwójny aparat główny: 16 Mpx ze światłem F/1.7 w asyście 5-megapikselowego oczka ze światłem F/1.9.

Promocja

Promocja bazuje na dobrze nam już znanym schemacie, który przewiduje odkup Waszego obecnego smartfona. Samsung deklaruje też, że bez względu na stan urządzenia, otrzymacie dodatkowy kod, który podniesie wycenę Waszego starego urządzenia o 250 złotych. Wszyscy ci, którzy zdecydują się nabyć Galaxy A6+ otrzymają w prezencie głośnik JBL Flip 3, którego rynkowa wartość wynosi mniej więcej 350 złotych.

Promocja trwa od 24 maja do 30 czerwca. Szczegółowe informacje, procedura oraz krótkie zasady – z którymi warto się zapoznać – odnajdziecie na tej oraz tej stronie.

źródło: informacja prasowa Samsung Polska, opr. własne

zdjęcie tytułowe: materiały prasowe