Wycieka specyfikacja Motoroli One Action

Wycieka specyfikacja Motoroli One Action

Na przestrzeni ostatnich lat Motorola bardzo mocno przyłożyła się do półki średniej. Firma notuje na tym polu wiele sukcesów, które pokazują, że decyzja producenta była słuszna. Czy nadchodząca Motorola One Action wpisze się w ten nurt?


Moto One Action to tańsza wersja One Vision

Firma niedawno zaprezentowała światu Motorolę One Vision. Łączy ona wiele atrakcyjnych cech ze świetną wyceną, która w chwili debiutu wynosiła 1299 złotych. Wiele wskazuje na to, że One Action będzie po prostu wersją Lite, która będzie oferowała nieco gorsze podzespoły. Mówi się o ekranie o przekątnej 6,3 cala, który będzie pracować w rozdzielczości Full HD+ oraz Exynosie 9609. Jak widać, w tym ujęciu na próżno szukać zbyt wielu różnic względem starszej siostrzyczki.

Zobacz też: TOP 5 ciekawych smartfonów od Motoroli

Pewnego rodzaju ciekawostką jest potrójny aparat główny. To dość niespodziewana decyzja producenta, bowiem mówimy tu o smartfonie lokowanym niżej niż Motorola One Vision, która oferuje podwójną matrycę główną. Nie znamy jeszcze pełnej specyfikacji, ale wszystko wskazuje na to, że główny moduł będzie miał 12,6 Mpix. Wciąż nie wiemy zbyt wiele o pozostałych obiektywach. Wiemy natomiast, że na froncie znajdzie się pojedyncze oczko, które także będzie miało 12,6 Mpix.

Motorola One Vision, fot: producenta

Urządzenie będzie można kupić w wersji z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Producent przewiduje 32/64/128 GB na dane użytkownika. Wiadomym jest też to, że smartfon dostanie wsparcie dla NFC, z którego Motorola uczyniła jeden ze swoich znaków rozpoznawczych. Spodziewamy się niebieskiej oraz złotej wersji kolorystycznej. Inne kolory wciąż stoją pod znakiem zapytania. Wycena oraz data premiery pozostają nieznane. Można jednak domniemywać, że cena początkowa będzie niższa niż 1299 złotych.

źródło: 91Mobiles

na zdjęciu głównym: Motorola One Vision, fot: producenta